Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nessy hakkında bi kaç bilgi

YazarMesaj
ashiko vanessa
Co admin
Co admin
ashiko vanessa

Nessy hakkında bi kaç bilgi Empty
MesajKonu: Nessy hakkında bi kaç bilgi   Nessy hakkında bi kaç bilgi Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 4:48 pm

*Van,müthiş derecede karışık kökenlere sahip... "Genel olarak, yarı Filiphinli, yarı Kafkasyalı sayılırım. Ama daha derinlerde, İspanyol, Kızılderili, Çinli ve İrlandalı özelliklerini de taşıyorum!"
*"Kardeşim Stella ile aynı model ajansına kayıtlıydık." diye anlatıyor v." Tüm rolleri o kapıyordu, bense" Peki ya ben?" diye hayıflanıp duruyordum.
*Ness sarı saçlı ve mavi gözlü olmamaktan çok memnun. " Diğerlerine benzemediğim için, dikkat çekip öne çıkabileceğimi fark ettim." diye açıklıyor durumu. " Ne istiyorsam onu yapabilirim."
*Eğlenmeyi çok seven Van,fırsat buldukça soluğu dev eğlence parklarında alıyor!
*Ashley ve Miley, Nessa'nın gerçek hayattaki en yakın arkadaşları. Hatta Ashley geçenlerde Nessa'nın oturduğu sokağa taşınmış!
*Güzel yıldız oyunculuk kariyerine ilk adımını sekiz yaşındayken atmış. Aslında bir arkadaşının katılacağı elemelere, o gidemediği için Vanessa gitmiş ve rolü kapmış!

Nessy hakkında bi kaç bilgi
1 sayfadaki 1 sayfası